Típus: Külsős hirdetés

Férőhely: 2 férőhely

Kiadó szoba Budapest - Ív utca 33.

Ingatlan típusa: ZárhatóFürdők száma a lakásban: 1 db
Szoba bérleti díja: 130.000 Ft/hóWC-k száma a lakásban: 1 db
Szoba körülbelüli rezsi díja: 20.000 FtBelmagasság: 3 m feletti
Rezsiben van: Közös költség, víz, áramKözös a többiekkel: Konyha, fürdő
Egyéb járulékos költség: NincsLakótársak száma a lakásban: 3 fő
Szobán belüli férőhely: max. 2 főLakótársak:1  fő lány, 2 fő fiú
Szoba hasznos alapterülete: kb. 18 nmGépek: mosógép, tűzhely, mikró, hűtő
Saját fürdő a szobán belül: NincsÁgy mérete: 160X200

 

Érdeklődöm

Rövid leírás az ingatlanról:

Budapest Csepel részén, egy ötlakásos társasházban található egy 18 nm-es szoba, mely elsősorban párok számára kiadó.

Az albérlet elhelyezkedése kiváló, Csepel belvárosi része mindössze két perc sétával vagy rövid autóúttal is könnyen megközelíthető. Az albérlet utcája elején található a Táncsics Mihály utca, ahol gyakori buszjáratok közlekednek óránként. Ezen az útvonalon elérhetők a Penny, Kormányablak, Spar, Aldi üzletek, számos bankfiók, gyorséttermek, éttermek és a Csepeli piac is. Csak egy kilométerre van a Csepel Pláza is, amely számos üzletnek ad otthont, ideális hely a kikapcsolódáshoz és vásárláshoz egyaránt.

A közlekedés szempontjából a Pláza utcáján hév jár, amely a Dunán átívelve elérhető a Közvágóhídig. Az albérlet utcája csendes és biztonságos része Csepelnek, ahol a lakásokhoz saját kert is tartozik.

Az albérlet az épület első emeletén található, összesen 120 nm-es területen. A lakás elosztása négy hálószobából, egy közös konyhából és fürdőszobából áll. A szobák már lakottak fiatalok által. Egyetlen szoba áll még rendelkezésre, amely teljesen berendezett és bútorozott.

A beköltözés azonnal megoldható szerződéskötést követően. A bérleti szerződés minimum hat hónapos időtartamra szól, és beköltözéskor egy havi kauciót és egy havi bérleti díjat kell fizetni.

Ha érdekli a lehetőség, kérem, vegye fel velünk a kapcsolatot!

Vedd fel velünk a kapcsolatot!